Про проєкт

Є-мова – це освітня платформа громадської організації “Український світ”, яка має на меті створити українськомовний культурний простір.
На нашій платформі ви можете знайти курси як з вивчення та популяризації української мови, так і курси культурно-просвітницького характеру та курси підвищення кваліфікації вчителів. Понад те, ви можете пройти тест на визначення рівня української мови та замовити онлайнове навчання для себе чи для колег.
Бонус – ми проводимо лекторії, акції, практикуми, літературно-мистецькі заходи.
У нас найкраща команда фахівців, які мають не лише найкращий досвід в створенні та управлінні проєктами, комунікаціях, але й найкращі – філологині з української мови.

Команда проєкту

Анастасія РОЗЛУЦЬКА

Керівниця ГО «Український світ», засновниця волонтерського руху «Безкоштовні курси української мови» та освітньої ініціативи «Є-мова», проєктна менеджерка, експертка з комунікацій

Ольга АНДРУСЕНКО

Програмна менеджерка курсу та розробниця програм, координаторка освітньої ініціативи «Є-мова», волонтерка руху «Безкоштовні курси української мови». Співавторка та викладачка курсу «Українська за 27 уроків». Менторка та тьюторка освітніх проєктів і програм.

Христина СУДАРЕНКО

Методистка та коректорка курсів, філологиня, соціолінгвістка, літературний редактор, координаторка та викладачка освітньої ініціативи «Є-мова». Викладачка курсу «Українська за 27 уроків». Кандидатка філологічних наук.

Яна САБЛЯШ

Філологиня, викладачка проєкту "Є-Мова" та співавторка програм, волонтерка всеукраїнського проєкту "Безкоштовні курси української мови". Викладачка української мови як іноземної в University of Washington (Сіетл) у рамках програми Fulbright Foreign Language Teaching Assistant 2019-2020.

Олександра П'ЯТІНА

Викладачка та мовна експертка проєкту "Є-мова", співавторка програм. Волонтерка всеукраїнського проєкту "Безкоштовні курси української мови", авторка і редакторка корпоративного журналу.

Оксана ГОРДІЙЧУК

Мовна експертка, викладачка-волонтерка руху «Безкоштовні курси української мови» у м. Київ. Понад 8 років досвіду викладання української мови для учнів старшого шкільного віку та дорослих, розроблення навчальних програм та успішної підготовки до іспитів.

Юлія ГУДИМА-СМЕТАНСЬКА

Викладачка української мови та літератури, практичний психолог. Викладає уроки української як іноземної, навчає мови телеведучих, журналістів, перекладачів, бізнестренерів. Працювала проєктною менеджеркою двох акселераторів сфери IT-Education.

Оксана АТІ

Дизайнерка, волонтерка мовних проєктів "Безкоштовні курси української мови" та "Є-мова"

Влад БОЧАРОВ

технічна підтримка сайту

Про «Український Світ»

Організація займається освітньою та соціокультурною діяльністю, розвиває мовну освіту та долучається до питань упровадження мовної політики у публічних сферах. А також окремим напрямком організації є навчання української мови дорослих за їхнім запитом та потребами.

Протягом 6 років ми прагнемо утвердити статус державної мови як мови успіху та перемог. Серед наших ініціатив Всеукраїнський волонтерський рух «Безкоштовні курси української мови», що за роки свого існування об’єднав більше 80-ти волонтерів з різних регіонів нашої країни, а ще більше – зібрав до купи багато різних слухачів як з України, так і з інших країн, які з різних причин та мотивацій виявили бажання покращити, ба навіть вивчити наново українську, від навчитися спілкуватися до подекуди навіть віднайти свою ідентичність і приналежність до українського народу.

Сьогодні – це повноцінні культурні локальні осередки, які творять українськомовний простір.

Паралельно ми продовжували організовувати мистецькі та культурні події – зустрічі з письменниками, творчі майстерки та благодійні акції, серед яких «Вечорниці на Андрія», вечори «Пам’яті героїв Крут», книжки на схід через «Книжковий Форум на колесах» «Миколайчики на Схід«Мовомарафон-25» та багато інших.

Наша команда активно долучається до правозахисної діяльності у захисті та утвердженні української мови як держаної. Ми брали участь у розробці та просування мовного закону та є учасниками ініціативи «Мова об’єднує»

У 2020 році команда «Є-мова» запустила курс «Українська за 27 уроків» на платформі прометеус, який за перший місяць відвідало 10 тис. користувачів, що говорить лише про одне – українська мова важлива і популярна.

Також з червня поточного року ми започаткували напрямок співпраці з освітніми закладами, організовуючи різні види підвищення кваліфікації педагогів.

Першим був онлайн-семінар «Лайфхаки для вчителів-мовників: навчіть учнів говорити українською». Наступним ґрунтовний курс за підтримки Фонду Ганса Зайделя та Міністерства освіти і науки України для імплементації норм освітнього і мовного законодавства в освітніх закладах, що здійснюють навчання відмінною мовою від державної – «Мовний менеджмент в освіті та комунікативні стратегії».