Курси

Курс “Українська для фізиків та ліриків”

Як навчитися вчитися державної мови, удосконалити мовні та мовленнєві навички, поліпшити комунікації з учнями державною мовою – для вчителів хімії, фізики, математики, біології, які викладають в закладах освіти з мовами навчання національних меншин підготували онлайн-курс “Українська для фізиків та ліриків”.

04-12-2021 20:23 Детальніше

Мовний менеджмент в освіті та комунікативні стратегії

Збільшити обізнаність аудиторії щодо реалізації ефективних методів мовного менеджменту в освіті, використання сучасних комунікативних інструментів задля якомога комфортнішого переходу учасників освітнього процесу на навчання державною мовою. Покращити загальний рівень володіння державною мовою слухачів курсу.

11-11-2020 08:56 Детальніше

Лайфхаки для вчителів-мовників: навчіть учнів розмовляти українською (семінар)

Розвиток та вдосконалення загальних і професійних компетентностей вчителя мотивація до пошуку нових шляхів взаємодії з учнями та підходів у вчителюванні.

09-11-2020 09:01 Детальніше

22 уроки до мовної впевненості (рівень В1)

Перед вами другий онлайновий курс з вивчення української мови так званого рубіжного рівня (В1)*, який визначає потрібний рівень володіння українською мовою та надає можливість розгорнутого спілкування у повсякденних ситуаціях як незалежний користувач української мови. Навчання стане у пригоді для всіх, хто прагне покращити навички розмовної української мови.

09-11-2020 08:36 Детальніше

Українська за 27 уроків

До вашої уваги перший курс – елементарний рівень (А1, А2)*. Програму елементарного рівня вивчення мови розроблено так, щоб якомога ширше сприяти розвитку комунікативних можливостей слухача для ефективного використання української мови в різних життєвих ситуаціях і сферах спілкування.

07-11-2020 08:39 Детальніше